Event Leaders Listing

Make your own free website on Tripod.com

BULL RIDING
Place Member Name City Points
1. AUSTIN BUSO OAK GROVE 19.50
2. SKYLER SIMS PECULIAR 9.50
Chute Doggin
Place Member Name City Points
1. AUSTEN SCHMIDT KANSAS CITY 9.00
GOAT TYING Sr- girls
Place Member Name City Points
1. KAYLYN HEISTERBERG-JONES ODESSA 19.00
2. COURTNEY CASH KNOB NOSTER 19.00
3. CLARA MORRIS ODESSA 8.00
Jr Barrels
Place Member Name City Points
1. MCKENZIE WANSING GARDEN CITY 19.00
2. CHEYANNE WHEELER OSCEOLA 17.00
3. BAYLEE ONEY CREIGHTON 15.00
4. KELSEY SCHWEIKERT ODESSA 10.00
5. MORGAN WILLIAMS ODESSA 9.00
6. MORGAN HITT HIGGINSVILLE 7.00
7. BRHETT MUMMA RICH HILL 6.50
8. HANNAH WILLIAMS ODESSA 6.00
9. MATTIE MOORE HARRISONVILLE 6.00
10. CAITLYN VIETS LEES SUMMIT 5.00
11. SAMI JO O'DAY STEWARTSVILLE 4.50
12. TIMBER ALLENBRAND PAOLA 3.00
13. KYLIE JO SOMMER OAK GROVE 1.00
14. LAUREN CONNELLY LEES SUMMIT 1.00
Jr Boys Breakaway
Place Member Name City Points
1. CODY WHEELER OSCEOLA 10.00
2. MATTHEW JORDAN-GARR CAMDEN POINT 10.00
3. MICHAEL BOEHM WELLSVILLE 9.00
4. LUKE COOK HARRISONVILLE 9.00
5. CONNER GENTRY PLEASANTON 8.00
Jr Boys Goats
Place Member Name City Points
1. CONNER GENTRY PLEASANTON 17.00
2. ADAM DICKMEYER SIBLEY 13.00
3. GARRETT PHILLIPS LEAVENWORTH 10.00
4. MICHAEL BOEHM WELLSVILLE 10.00
5. COLT HUMBARD OSBORN 10.00
6. MATTHEW JORDAN-GARR CAMDEN POINT 9.00
7. KYLE DICKMEYER SIBLEY 8.00
8. LUKE COOK HARRISONVILLE 8.00
9. CODY WHEELER OSCEOLA 7.00
10. JARED TWENTER PILOT GROVE 5.00
Jr Girls Breakaway
Place Member Name City Points
1. MATTIE MOORE HARRISONVILLE 10.00
2. ASHLI LYKINS CAMERON 9.00
3. CHEYANNE WHEELER OSCEOLA 8.00
Jr Girls Goats
Place Member Name City Points
1. MORGAN WILLIAMS ODESSA 16.00
2. KYLIE JO SOMMER OAK GROVE 13.00
3. MCKENZIE WANSING GARDEN CITY 11.00
4. TIMBER ALLENBRAND PAOLA 10.00
5. MATTIE MOORE HARRISONVILLE 9.00
6. CAITLYN VIETS LEES SUMMIT 8.00
7. KELSEY SCHWEIKERT ODESSA 8.00
8. CHEYANNE WHEELER OSCEOLA 7.00
9. HANNAH WILLIAMS ODESSA 7.00
10. SAMI JO O'DAY STEWARTSVILLE 5.00
11. ASHLI LYKINS CAMERON 5.00
12. SARAH DAUBENDIEK BUCKNER 4.00
13. MORGAN HITT HIGGINSVILLE 1.00
Jr Girls poles
Place Member Name City Points
1. BRHETT MUMMA RICH HILL 19.00
2. CHEYENNE BUSO OAK GROVE 18.00
3. SAMI JO O'DAY STEWARTSVILLE 12.00
4. KELSEY SCHWEIKERT ODESSA 9.00
5. CAITLYN VIETS LEES SUMMIT 7.00
6. MORGAN HITT HIGGINSVILLE 7.00
7. HANNAH WILLIAMS ODESSA 6.00
8. MATTIE MOORE HARRISONVILLE 6.00
9. BAYLEE ONEY CREIGHTON 5.00
10. SARAH DAUBENDIEK BUCKNER 4.00
11. TIMBER ALLENBRAND PAOLA 3.00
12. MCKENZIE WANSING GARDEN CITY 3.00
13. CHEYANNE WHEELER OSCEOLA 3.00
Jr. Bareback Riding
Place Member Name City Points
1. LOGAN RUTHERFORD FLEMINGTON 10.00
Mutton Bustin
Place Member Name City Points
1. SHANE JENKINS AMORETT 15.00
2. SILAS HICKS OAK GROVE 14.50
3. SYDNEY WHEELER OSCEOLA 12.00
4. COLE MACWILLIAM LONE JACK 11.50
5. KOLTIN HEVALOW SMITHVILLE 11.00
6. TAYLOR DICKMEYER SIBLEY 9.50
7. MOE MCPHERSON OAK GROVE 9.50
8. SAMPSON EBY LOUSIBURG 3.50
PEEWEE GOATS
Place Member Name City Points
1. COOPER PHILLIPS LEAVENWORTH 20.00
2. CHEYENNE AMES HARRISONVILLE 16.00
3. HANNAH WHEELER OSCEOLA 16.00
4. DANIELLE LITCHE PLEASANT HILL 13.00
5. MOE MCPHERSON OAK GROVE 11.00
6. TAYLOR DICKMEYER SIBLEY 10.00
7. KOLTIN HEVALOW SMITHVILLE 9.00
8. SHANE JENKINS AMORETT 9.00
9. VANETTA KELLER RICH HILL 2.00
Peewee Barrels
Place Member Name City Points
1. COOPER PHILLIPS LEAVENWORTH 19.00
2. CHEYENNE AMES HARRISONVILLE 19.00
3. SHANE JENKINS AMORETT 16.00
4. DANIELLE LITCHE PLEASANT HILL 13.00
5. HANNAH WHEELER OSCEOLA 11.00
6. VANETTA KELLER RICH HILL 8.00
7. TAYLOR EBY LOUISBURG 7.00
8. TAYLOR DICKMEYER SIBLEY 5.00
9. KOLTIN HEVALOW SMITHVILLE 4.00
10. MOE MCPHERSON OAK GROVE 4.00
11. RACHEL BROWNBACK MOUND CITY 2.00
Peewee Poles
Place Member Name City Points
1. SHANE JENKINS AMORETT 19.00
2. COOPER PHILLIPS LEAVENWORTH 16.00
3. DANIELLE LITCHE PLEASANT HILL 16.00
4. CHEYENNE AMES HARRISONVILLE 15.00
5. HANNAH WHEELER OSCEOLA 14.00
6. VANETTA KELLER RICH HILL 10.00
7. TAYLOR DICKMEYER SIBLEY 5.00
8. KOLTIN HEVALOW SMITHVILLE 4.00
9. MOE MCPHERSON OAK GROVE 4.00
Sr Girls Barrels
Place Member Name City Points
1. MIKAYLA BARTLEY HIGINSVILLE 20.00
2. HOLLY WALTER MARSHALL 16.00
3. DANIELLE CRABTREE ARCHIE 11.00
4. BROOKS ANN HOUSTON LEES SUMMIT 11.00
5. KALI RAE EWING ODESSA 11.00
6. JAIME PARIS CENTERVIEW 9.00
7. MICHELLE BROOKSHIER WARRENSBURG 9.00
8. CLARA MORRIS ODESSA 7.00
9. EMILY HUGHES ADRIAN 5.00
10. SHEBLY GREEN BUTLER 4.00
11. SHELBY LILES ODESSA 4.00
12. TILOR EWING ODESSA 2.00
Sr Girls Breakaway
Place Member Name City Points
1. TILOR EWING ODESSA 20.00
2. KALI RAE EWING ODESSA 18.00
Sr Girls Poles
Place Member Name City Points
1. MIKAYLA BARTLEY HIGINSVILLE 16.00
2. DANIELLE CRABTREE ARCHIE 15.00
3. SHELBY LILES ODESSA 10.00
4. CLARA MORRIS ODESSA 10.00
5. COURTNEY CASH KNOB NOSTER 10.00
6. TILOR EWING ODESSA 10.00
7. JAIME PARIS CENTERVIEW 8.00
8. KALI RAE EWING ODESSA 7.00
9. SHEBLY GREEN BUTLER 6.00
10. EMILY HUGHES ADRIAN 5.00
11. KENDAL MERCURIO GREENWOOD 5.00
Steer Riding
Place Member Name City Points
1. CODY WHEELER OSCEOLA 18.00
2. COLTON BYRAM MOUND CITY 9.50
3. MATTHEW JORDAN-GARR CAMDEN POINT 9.50
4. LUKE COOK HARRISONVILLE 9.00
5. JARED TWENTER PILOT GROVE 8.00
TEAM ROPING-HEADER
Place Member Name City Points
1. TODD ERICKSON VALLEY FALLS 19.00
2. COLBY FLETCHER WELLINGTON 10.00
3. TILOR EWING ODESSA 8.00
TEAM ROPING-HEELER
Place Member Name City Points
1. COLBY FLETCHER WELLINGTON 19.00
2. TODD ERICKSON VALLEY FALLS 10.00
3. CODY WHEELER OSCEOLA 9.00
4. KALI RAE EWING ODESSA 8.00